Mambang Records
SELAMAT DATANG KE FORUM MAMBANG RECORDS
KITA BERKONGSI MAKLUMAT DAN MENGETAHUI
PERKEMBANGAN MAMBANG RECORDS BERSAMA-SAMA!

TERIMA KASIH
Mambang Records
SELAMAT DATANG KE FORUM MAMBANG RECORDS
KITA BERKONGSI MAKLUMAT DAN MENGETAHUI
PERKEMBANGAN MAMBANG RECORDS BERSAMA-SAMA!

TERIMA KASIH
Mambang Records
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM UNTUK FAMILY MAMBANG RECORDS

MBG FrontpageHomeGallerySearchLatest imagesRegisterLog in
Selamat menyambut bulan Ramadhan Al-Mubarak dari kami Mambang Records...CD EP Mambang Records telah pun rasminya dikeluarkan..pada harga RM15...jika anda ingin mendapatkan CD Ep Mambang Records sila berurusan dengan JhoeBling@Raja_Mambang@Lil^Fiz...jangan ketinggalan~~...
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Top posters
Raja_Mambang
~~Pengalaman Tak Orang dengan hantu~~ - Page 4 I_vote_lcap~~Pengalaman Tak Orang dengan hantu~~ - Page 4 I_voting_bar~~Pengalaman Tak Orang dengan hantu~~ - Page 4 I_vote_rcap 
DenGz_aDzmieRa
~~Pengalaman Tak Orang dengan hantu~~ - Page 4 I_vote_lcap~~Pengalaman Tak Orang dengan hantu~~ - Page 4 I_voting_bar~~Pengalaman Tak Orang dengan hantu~~ - Page 4 I_vote_rcap 
~~MiSsSaRaToKyO~~
NU^UL89
LILFIZ89
JhoeBling
♪Mya_Mya♪
comei_ika
pUrple_mambAng
Da_MoRBiD69
Latest topics
» SESI SUAI KENAL
~~Pengalaman Tak Orang dengan hantu~~ - Page 4 I_icon_minitimeTue Jun 26, 2012 6:27 pm by Noeilshortielikemine

» Ruangan berteka-teki....V.2
~~Pengalaman Tak Orang dengan hantu~~ - Page 4 I_icon_minitimeMon Sep 26, 2011 11:13 pm by NU^UL89

» McLaren deny missing winter testing session is risky
~~Pengalaman Tak Orang dengan hantu~~ - Page 4 I_icon_minitimeFri Jan 14, 2011 12:22 pm by nirvana

» Andy Murray to play Karol Beck at Australian Open
~~Pengalaman Tak Orang dengan hantu~~ - Page 4 I_icon_minitimeFri Jan 14, 2011 12:22 pm by nirvana

» Jacques Rogge wants running track left at 2012 stadium

» Ashes: England wrap up 3-1 series win over Australia
~~Pengalaman Tak Orang dengan hantu~~ - Page 4 I_icon_minitimeFri Jan 07, 2011 11:14 am by nirvana

» Renault says espionage threatens its 'strategic assets'
~~Pengalaman Tak Orang dengan hantu~~ - Page 4 I_icon_minitimeFri Jan 07, 2011 11:13 am by nirvana

» Salman Butt 'baffled by agent's no ball accuracy'
~~Pengalaman Tak Orang dengan hantu~~ - Page 4 I_icon_minitimeFri Jan 07, 2011 11:13 am by nirvana

» Kean interested in Blackburn manager role
~~Pengalaman Tak Orang dengan hantu~~ - Page 4 I_icon_minitimeSat Dec 18, 2010 2:34 am by nirvana

Statistics
We have 168 registered users
The newest registered user is squirchris

Our users have posted a total of 16669 messages in 171 subjects
Who is online?
In total there are 7 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 7 Guests

None

Most users ever online was 425 on Thu Oct 14, 2021 9:23 pm

~~Pengalaman Tak Orang dengan hantu~~

Go down 
Da_MoRBiD69
comei_ika
iemm
JhoeBling
jUmaaDiaL621
misz_candy
Raja_Mambang
pUrple_mambAng
meetunclesalamz
LILFIZ89
DenGz_aDzmieRa
~~MiSsSaRaToKyO~~
16 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AuthorMessage
~~MiSsSaRaToKyO~~
ORANG KANAN MAMBANG
ORANG KANAN MAMBANG
~~MiSsSaRaToKyO~~

~~Pengalaman Tak Orang dengan hantu~~ - Page 4 Empty
PostSubject: ~~Pengalaman Tak Orang dengan hantu~~   ~~Pengalaman Tak Orang dengan hantu~~ - Page 4 I_icon_minitimeSat May 09, 2009 3:09 pm

First topic message reminder :

forummer.. ktk org ley post cerita tak org nk berkenaan ngn hantu.. ley mntak pndapat ttg cerita yo k.. bena or cuma di edit jak.. thanx...

p/s : miss....Jhoe dah edit post tok....kita tuka topik jadi cerita antu tok k..?
Back to top Go down
http://www.tagged.com/shyaidda

AuthorMessage
Raja_Mambang
Artis Mambang Records
Artis Mambang Records
Raja_Mambang

PostSubject: Re: ~~Pengalaman Tak Orang dengan hantu~~   ~~Pengalaman Tak Orang dengan hantu~~ - Page 4 I_icon_minitimeMon May 18, 2009 9:41 am

afro

yah...tanyak ngan nya pun lak k....

Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep
Back to top Go down
DenGz_aDzmieRa
Mambang
Mambang
DenGz_aDzmieRa

PostSubject: Re: ~~Pengalaman Tak Orang dengan hantu~~   ~~Pengalaman Tak Orang dengan hantu~~ - Page 4 I_icon_minitimeMon May 18, 2009 9:56 am

jangan padah aieee

menyeramkan~~!!!!!!!!!
Back to top Go down
~~MiSsSaRaToKyO~~
ORANG KANAN MAMBANG
ORANG KANAN MAMBANG
~~MiSsSaRaToKyO~~

PostSubject: Re: ~~Pengalaman Tak Orang dengan hantu~~   ~~Pengalaman Tak Orang dengan hantu~~ - Page 4 I_icon_minitimeMon May 18, 2009 1:44 pm

hihih.. ena... cmni upo eh ena?? yezzaa.. mst KIUT jak upo eh nk?? ahhahha..
jelez ngga ktk 2 john raon lah eh ena.. haha
Back to top Go down
Da_MoRBiD69
Mambang
Mambang
Da_MoRBiD69

PostSubject: Re: ~~Pengalaman Tak Orang dengan hantu~~   ~~Pengalaman Tak Orang dengan hantu~~ - Page 4 I_icon_minitimeWed May 20, 2009 1:37 pm

aku nak cite aku ngga pocong lam bilit ku.....
mula aku main laptop ku sampay kol 2pagi.... pas ya mata ku ngatok.... aku ku tdo lah..... tapi time ku tdo ya...aku mimpi kenak timpak bayang itam ya bah..... aku keruk jak n sik dapat nak molah papa..... lamak juak ku keruk....sedar dalam ya tapi sik dapat begerak.... baca ku ayat kursi...last last lepas juak.... bukak ku mata ku.... lalu mengucap ku...dalam ku ngucap ya.....alu ku ngga depan.... ada POCONG depan pintu jamban bilit ku... bilit pat ku ya master room bah ada jamban lah......alu ku madah PERGHHHHHHHHH.....POCONG......TUTUP KU K KUMBUK MUKA KU...BEPELOH KU BAH KUMBUK YA..... DALAM KU BELABAH YA.... TANGAN KU MERABA CARIK MOUSE LAPTOP KU...LAPTOP KU SLEEP BAH DI GOYANG KU MOUSE YA.... ALU TERANG... TILIT KU GIK SIK ADA GIK POCONG YA..... RASA NYAWA AKU....BELABAH ADA JAK..... BIASA AKU BUKAK API JAMBAN YA MUN TIDO... MLM YA SIK...... ESOK ARI YA KU CERITA NG KWN AKU, KWN AKU BILIT SEBELAH TERBANGUN JUAK JAM KEJADIAAN YA...NYA MADAH RASA ADA SESUATU JAK MLM YA PADAH NYA....... FIRST KU NGGA ANTU POCONG LAH YA..... KU P K PELENTAY JAK KEWUJUDAN ANTU YA...HAHAHHA...YE LAH CITE KU TEK...... OK INGAT JGN TUTUP API JAMBAN.... JANGAN SAMPAY KTK ORG NEKAN SUIS LAMPU DALAM GELAP,ADA RASA TANGAN ORG KAT SUIS YA.............HAHAHAHAHAHA...
Back to top Go down
~~MiSsSaRaToKyO~~
ORANG KANAN MAMBANG
ORANG KANAN MAMBANG
~~MiSsSaRaToKyO~~

PostSubject: Re: ~~Pengalaman Tak Orang dengan hantu~~   ~~Pengalaman Tak Orang dengan hantu~~ - Page 4 I_icon_minitimeWed May 20, 2009 2:33 pm

hahahha.. dpt miss emejin Ya time yo lok.. ahakz... mst kelam kabut upo Ya ncarik mouse.. hikhikhk
Back to top Go down
misz_candy
Mambang
Mambang
misz_candy

PostSubject: Re: ~~Pengalaman Tak Orang dengan hantu~~   ~~Pengalaman Tak Orang dengan hantu~~ - Page 4 I_icon_minitimeWed May 20, 2009 2:50 pm

hahhahahahhaha...lawakkkkkkkkkkk...
Back to top Go down
~~MiSsSaRaToKyO~~
ORANG KANAN MAMBANG
ORANG KANAN MAMBANG
~~MiSsSaRaToKyO~~

PostSubject: Re: ~~Pengalaman Tak Orang dengan hantu~~   ~~Pengalaman Tak Orang dengan hantu~~ - Page 4 I_icon_minitimeWed May 20, 2009 3:32 pm

lol! lol! lol! lol!
Back to top Go down
JhoeBling
Artis Mambang Records
Artis Mambang Records
JhoeBling

PostSubject: Re: ~~Pengalaman Tak Orang dengan hantu~~   ~~Pengalaman Tak Orang dengan hantu~~ - Page 4 I_icon_minitimeWed May 20, 2009 8:19 pm

bena ta ko ya....wohhooo......angkat bulu roma ku nengart cita ko...

p/s len kali, jangan soh komputer ko tdo..."sleep"...mouse ya jangan soh lari ke lain...kah lam kandang...x ko bcarik,,,hihih
Back to top Go down
http://www.mbgrepublic.forumotion.net
Da_MoRBiD69
Mambang
Mambang
Da_MoRBiD69

PostSubject: Re: ~~Pengalaman Tak Orang dengan hantu~~   ~~Pengalaman Tak Orang dengan hantu~~ - Page 4 I_icon_minitimeWed May 20, 2009 9:04 pm

mena cerita ku tok aihh...bukan main...aku sik dapat luap hal tok..first ku ngga antu..
Back to top Go down
JhoeBling
Artis Mambang Records
Artis Mambang Records
JhoeBling

PostSubject: Re: ~~Pengalaman Tak Orang dengan hantu~~   ~~Pengalaman Tak Orang dengan hantu~~ - Page 4 I_icon_minitimeWed May 20, 2009 9:11 pm

aok la bena la bena..
Back to top Go down
Raja_Mambang
Artis Mambang Records
Artis Mambang Records
Raja_Mambang

PostSubject: Re: ~~Pengalaman Tak Orang dengan hantu~~   ~~Pengalaman Tak Orang dengan hantu~~ - Page 4 I_icon_minitimeThu May 21, 2009 10:18 am

afro

c-tua-c cmya nang mintak d jauh dr aku...
mun ada pun, better antu ya sound lok mun nak nunjuk dikpun...
maksud aku ada effect meremang bulu roma ka nunjuk yg nya ada d sia...
bok nya leh kuar,,,( nang da pat d polah cmya ndah ) ....hahahhahhaha

lol! lol! lol! lol! lol!
Back to top Go down
~~MiSsSaRaToKyO~~
ORANG KANAN MAMBANG
ORANG KANAN MAMBANG
~~MiSsSaRaToKyO~~

PostSubject: Re: ~~Pengalaman Tak Orang dengan hantu~~   ~~Pengalaman Tak Orang dengan hantu~~ - Page 4 I_icon_minitimeFri May 22, 2009 11:37 am

ahhah.. sik do antu nk sound dlok mn nk kua eh..
try seh begamba kt utan.. cm oic mizan lok eh.. hahhaa..
secaro spontan bh.. ahakz...
mn miss di c-2a-c yo ado miss bekepit ngn org jak..
hahahahhCry 2

lol! lol! lol! lol!
Back to top Go down
Raja_Mambang
Artis Mambang Records
Artis Mambang Records
Raja_Mambang

PostSubject: Re: ~~Pengalaman Tak Orang dengan hantu~~   ~~Pengalaman Tak Orang dengan hantu~~ - Page 4 I_icon_minitimeFri May 22, 2009 12:39 pm

afro

tok ku nak citer apa yg berlaku ngan aku semalam d umah jhoe bling2...
aku balit dr umah boy yg nagto scoot jhoe ya dlm ko 7 lebih cmya lah...
aku mintak anta mat....sampey d umah jhoe ya nang gelap sbb api x d bukak sebelum keluar dr umah ya ptg td bh...
dh ya met terus jalan ngagak umah boy balit nyambung keja...
aku cm besa lah, bukak helmet n aku nak mukak ensel umah jhoe ya dr luar...
aku seluk lah dr luar tgn ku ke dlm...time aku nak mukak ensel ya eh, tgn ku d pegang org bh...nang aku berasa glak2...mula nya aku takut p mbak jak ati berani tek...bjaya jwak aku bukak ensel ya...dhya laju2 aku bukak api luar n dalam umah jhoe ya...laju2 jwak aku on PC jhoe n terus pasang lau dr PC ya dgn volume 22/40...kira pat dgr cgek kampung lah sbb PC jhoe d sambung ngan HIFI...dlm pada ya jwak aku dh ok ckit...aku on9 cm besa...dhya time aku mkn, aku dr ada org nunggah nama aku..." john "...nang betul2 sebelah telinga aku jak bunyi ya bh...dh kuat...singo ku x jwak ada...oh, makin takut aku aie...dh ya aku x pedulik n aku mbak jak lawan rs tkt ya...aku duduk depan PC g...dlm aku duduk depan PC ya cam ada jak or nekan bahu ku dr belakang serta merta bulu tengkok ku meremang...aku x byk cakap n pkir g aku terus keluar dr umah jhoe n g sk ngagak miji...ya Allah, Tuhan jak tauk rs ku mlm td aie...gila ka apa...dh 2 mlm berturut turut dh aku dgr or nunggah nama kau ya p aku polah bodo jak...mlm td jak aku xpat tahan g dh...nang takut2 glak2 waima pun aku Raja Mambang nak...eeeeeeeeeeeeeeee.....

ya lah pengalaman aku mlm td d ganggu oleh bnda ya...isk3X...

sekian saja terima kasih....

affraid affraid affraid affraid affraid
Back to top Go down
ale3n
Mambang
Mambang
ale3n

PostSubject: Re: ~~Pengalaman Tak Orang dengan hantu~~   ~~Pengalaman Tak Orang dengan hantu~~ - Page 4 I_icon_minitimeSun May 24, 2009 3:25 pm

ngutik aiee..
hahahah.!!! XD

Back to top Go down
Raja_Mambang
Artis Mambang Records
Artis Mambang Records
Raja_Mambang

PostSubject: Re: ~~Pengalaman Tak Orang dengan hantu~~   ~~Pengalaman Tak Orang dengan hantu~~ - Page 4 I_icon_minitimeMon May 25, 2009 11:29 pm

afro

mmg menyeramkan...menanahkan!!!!!

Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep
Back to top Go down
pUrple_mambAng
Senior Forummer
Senior Forummer
pUrple_mambAng

PostSubject: Re: ~~Pengalaman Tak Orang dengan hantu~~   ~~Pengalaman Tak Orang dengan hantu~~ - Page 4 I_icon_minitimeTue May 26, 2009 12:35 am

nang seram lah cita tak ya..isk2...
Back to top Go down
Da_MoRBiD69
Mambang
Mambang
Da_MoRBiD69

PostSubject: Re: ~~Pengalaman Tak Orang dengan hantu~~   ~~Pengalaman Tak Orang dengan hantu~~ - Page 4 I_icon_minitimeTue May 26, 2009 1:47 am

perghhhhhhhhhhhhh............gila nak....kembang bulu roma ku...ihh....jhoe pun sik pernah kenak nak mcm ya kah pok?..ngutik juak rumah jhoe ye... kali jak barang inang bos jhoe k jaga rumah kali.. alu cuak ku dengar pok... mun aku time kenak pegang ya dah ku chaw...
Back to top Go down
JhoeBling
Artis Mambang Records
Artis Mambang Records
JhoeBling

PostSubject: Re: ~~Pengalaman Tak Orang dengan hantu~~   ~~Pengalaman Tak Orang dengan hantu~~ - Page 4 I_icon_minitimeWed May 27, 2009 2:57 am

xda juak ku kenak camya....dolok b4 john salu brambeh ngan aku..aku sorang2 jak d umah x apa jwak...
ya juak sa ku ya...brg inang bos ku k jaga umah li....
Back to top Go down
Raja_Mambang
Artis Mambang Records
Artis Mambang Records
Raja_Mambang

PostSubject: Re: ~~Pengalaman Tak Orang dengan hantu~~   ~~Pengalaman Tak Orang dengan hantu~~ - Page 4 I_icon_minitimeWed May 27, 2009 9:06 am

afro

ey, nak cmtok lah nuruh x nyaman nyawa tok....huh....

affraid affraid affraid
Back to top Go down
JhoeBling
Artis Mambang Records
Artis Mambang Records
JhoeBling

PostSubject: Re: ~~Pengalaman Tak Orang dengan hantu~~   ~~Pengalaman Tak Orang dengan hantu~~ - Page 4 I_icon_minitimeWed May 27, 2009 12:48 pm

aie.e......
Back to top Go down
~~MiSsSaRaToKyO~~
ORANG KANAN MAMBANG
ORANG KANAN MAMBANG
~~MiSsSaRaToKyO~~

PostSubject: Re: ~~Pengalaman Tak Orang dengan hantu~~   ~~Pengalaman Tak Orang dengan hantu~~ - Page 4 I_icon_minitimeWed May 27, 2009 4:19 pm

yang di eran, mn nk di inang bos cmyo nk family jak sik di kaco.. mn org lain nang di kaco koh.. lagik2 mn ado niat nk lain.. huuhhu
Back to top Go down
Raja_Mambang
Artis Mambang Records
Artis Mambang Records
Raja_Mambang

PostSubject: Re: ~~Pengalaman Tak Orang dengan hantu~~   ~~Pengalaman Tak Orang dengan hantu~~ - Page 4 I_icon_minitimeWed May 27, 2009 7:49 pm

afro

itu dia.....jhoe, nang ada penjaga ghaib ka d umah ko ya...?

Confuse Confuse Confuse
Back to top Go down
Da_MoRBiD69
Mambang
Mambang
Da_MoRBiD69

PostSubject: Re: ~~Pengalaman Tak Orang dengan hantu~~   ~~Pengalaman Tak Orang dengan hantu~~ - Page 4 I_icon_minitimeWed May 27, 2009 11:37 pm

jhoe tanyak ng bos ko jhoe.... supaya kita dapat membongkar kajadian sebenar....entiti tersebut..hehehe

ku sik mauk nunggah uncle...ku nak nunggah unty..hahaha
Back to top Go down
JhoeBling
Artis Mambang Records
Artis Mambang Records
JhoeBling

PostSubject: Re: ~~Pengalaman Tak Orang dengan hantu~~   ~~Pengalaman Tak Orang dengan hantu~~ - Page 4 I_icon_minitimeThu May 28, 2009 2:01 am

benda ya sebenarnya nang ada...penjaga rumah....

sbg contoh : bila ada org yang cuba nak masuk ke rumah dengan niat jaik, pandangan nya ke rumah tok ilang...jadi dataran seluas lautan....

bila tuan rumah xda, nya otometik nyaruk jadi tuan rumah...kira macam penjaga la...x molah umah tok jadi sunyi bila tuan rumah xda d umah.....

p/s: cbab ya la org tua2 slalu pesan,bila masuk umah, berik salam...x kira umah dikpun ka umah org....hehehe

aku pun masuk umah tok, da org xda org, berik salam jak....
Back to top Go down
~~MiSsSaRaToKyO~~
ORANG KANAN MAMBANG
ORANG KANAN MAMBANG
~~MiSsSaRaToKyO~~

PostSubject: Re: ~~Pengalaman Tak Orang dengan hantu~~   ~~Pengalaman Tak Orang dengan hantu~~ - Page 4 I_icon_minitimeThu May 28, 2009 1:20 pm

miss sokong jhoe... ehhehe.. sik dinafikan lah nk pdh jhoe yo koh.. sbb umh miss nang ado juak cmyo bh.. hihih...
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: ~~Pengalaman Tak Orang dengan hantu~~   ~~Pengalaman Tak Orang dengan hantu~~ - Page 4 I_icon_minitime

Back to top Go down

~~Pengalaman Tak Orang dengan hantu~~
Back to top 
Page 4 of 9Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» ~~TrY KiTaK OrAng ForUmMer MuN NaMo KiTaK OraNg DaLaM BaHaSa JePoNnn~~
» Terserempak dengan org yg ktk org x suka...
» MARI BERKENALAN DENGAN MAMBANG
» Orang Dbah Kamek.....
» APa nak Sik Dipuas hati tak orang?? luah kat Ctok!!